Descriere
Maner Rotativ Frontal Kcf - Pt. V3, V4 - Maner Rosu
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Red |
| Application | |
| Suitable for switch disconnector | Yes |
| Suitable for power circuit breaker | No |
| Suitable for emergency stop | Yes |
| Model/type | |
| With restart blockage | No |
| With key lock | No |
| With extension shaft | No |
| Options | |
| Padlock locking | Yes |
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 416,5 cm3 |
| weight | 74 g |
| length | 8,5 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110504316 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 3,854 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 45 |
| qmin | 45 |
| um | CT |
| gtin | 43389110504314 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 43,755 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 360 |
| qmin | 360 |
| um | PF |