Descriere
Maner Rotativ Dreapta - Negru - Pt. Ins250/Inv100 - 250
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| With axis extension | No |
| With handle red/yellow | No |
| With door interlock | No |
| Options | |
| Lockable | No |
| Package 1 | |
| volume | 3912,288 cm3 |
| weight | 425 g |
| length | 49,1 cm |
| width | 8,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430310570 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 5,8 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | CT |
| gtin | 43303430310578 |