Descriere
Maner Rotativ Lateral, Ins 40 - 160 - Negru
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| With axis extension | Yes |
| With handle red/yellow | No |
| With door interlock | No |
| Options | |
| Lockable | No |
| Package 1 | |
| volume | 1479,568 cm3 |
| weight | 258 g |
| length | 31,4 cm |
| width | 12,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430289432 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 7,37 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 43303430289430 |