Descriere
Maneta Frontala Kce - Pentru Vn-12, Vn-20, V02 - V2 - Maneta Rosie
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Red |
| Application | |
| Suitable for switch disconnector | Yes |
| Suitable for power circuit breaker | No |
| Suitable for emergency stop | Yes |
| Model/type | |
| With restart blockage | No |
| With key lock | No |
| With extension shaft | No |
| Options | |
| Padlock locking | No |
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 411,6 cm3 |
| weight | 53 g |
| length | 8,4 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110424287 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 1,154 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 15 |
| qmin | 15 |
| um | CT |
| gtin | 43389110424285 |