Descriere
Mantale De Borne - Mini-Vario Si Vario - 1 Pol - Pentru Vz13 / Vz16
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 76,95 cm3 |
| weight | 13 g |
| length | 5,7 cm |
| width | 4,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552041 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 1,77 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552049 |