Descriere
Mantale De Borne - Mini-Vario Si Vario - 3 Pol - Pentru V5/V6
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 294 cm3 |
| weight | 30 g |
| length | 10 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552010 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 934 g |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552018 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 24,944 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 320 |
| qmin | 320 |
| um | PF |