Descriere
Mantale De Borne - Mini-Vario Si Vario - 1 Pol - Pentru Vz02 - Vz2 / Vz11 / Vz14
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 72 cm3 |
| weight | 4 g |
| length | 6 cm |
| width | 6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552027 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 736 g |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552025 |