Descriere
Mantale De Borne - Mini-Vario Si Vario - 1 Pol - Pentru Vz12 / Vz15 / Vz3 / Vz4
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 90 cm3 |
| weight | 6 g |
| length | 6 cm |
| width | 6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552034 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 1,1 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552032 |