Descriere
Mantale De Borne - Mini-Vario Si Vario - 3 Pol - Pentru V02 - V2
Documente
Fisa tehnica
Altele
Alte surse
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 245,7 cm3 |
| weight | 8 g |
| length | 9,1 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110551983 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 1,038 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 80 |
| qmin | 80 |
| um | CT |
| gtin | 23389110551987 |