Descriere
Interblocaj - Pt. Disp. Cu Maner Rotativ Direct/Extins - Ins250/Inv100 - 250
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1882,32 cm3 |
| weight | 620 g |
| length | 34,1 cm |
| width | 18,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430310730 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 6,687 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | CT |
| gtin | 43303430310738 |