Descriere
Modul unitate de baza AC, negru- NPN
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Mounting/installation | |
| Suitable for angle mounting | No |
| Suitable for floor mounting | Yes |
| Suitable for tube mounting | Yes |
| Colour | |
| Colour | Black |
| Connection | |
| Connection type auxiliary circuit | Other |
| Application | |
| Suitable for AS interface | No |
| Package 1 | |
| volume | 2194,92 cm3 |
| weight | 340 g |
| length | 26,8 cm |
| width | 9,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480555930 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 11,504 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 23606480555934 |
| Package 3 | |
| volume | 240000 cm3 |
| weight | 40,648 kg |
| length | 80 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 96 |
| qmin | 96 |
| um | PF |