Descriere
Modul unitate de baza AC, negru- PNP
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Mounting/installation | |
| Suitable for angle mounting | No |
| Suitable for floor mounting | Yes |
| Suitable for tube mounting | Yes |
| Colour | |
| Colour | Black |
| Connection | |
| Connection type auxiliary circuit | Other |
| Application | |
| Suitable for AS interface | No |
| Package 1 | |
| volume | 2334,15 cm3 |
| weight | 420 g |
| length | 27 cm |
| width | 9,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480616747 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 11,332 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 23606480616741 |