Descriere
Ø 60 mm, XVU Unitate buzzer, IP54, 24 V AC/DC, argintie
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Other |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Function | Continuous tone/pulse tone |
| Setting/control | |
| Tone adjustable | No |
| Electrical | |
| Voltage type | AC/DC |
| Operating voltage AC 50 Hz | 24 V |
| Operating voltage AC 60 Hz | 24 V |
| Operating voltage DC | 24 V |
| Energy efficiency/environmental | |
| Loudness | 85 dB |
| Measurements | |
| Outer diameter | 60 mm |
| Package 1 | |
| volume | 1089,27 cm3 |
| weight | 165 g |
| length | 13,3 cm |
| width | 9,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480555886 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,96 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 43606480555884 |