Descriere
Modul de afisare pentru TransferPacT Activ automat, ecran LCD, montare incastrata
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 85 mm |
| Depth | 24.5 mm |
| Height | 45 mm |
| Communication | |
| Communication medium fibre optic | No |
| Communication medium wireless | No |
| Communication medium copper | No |
| Communications protocol | Modbus |
| Communication bus | RS-485 |
| Connection | |
| With PC connection | No |
| Electrical | |
| Voltage type | - |
| Supply voltage | - |
| Protection | |
| Explosion-proof | No |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Model/type | |
| Number of lines | - |
| Number of characters per line | - |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Other |
| With mounting set | - |
| Setting/control | |
| Option for configuring controller | - |
| Options | |
| Freely programmable display | No |
| Other | |
| Number of pixels, horizontal | 128 |
| Number of pixels, vertical | 96 |
| Package 1 | |
| volume | 924 cm3 |
| weight | 150 g |
| length | 12 cm |
| width | 11 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481065933 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 0,9 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | CT |
| gtin | 13606481065930 |