Descriere
Modul de functionare, TransferPacT, extindere magistrala si sursa de alimentare suplimentara 24V c.c.
Documente
Specificatii
| Connection | |
| Number of contacts as normally open contact | - |
| Number of contacts as change-over contact | - |
| Number of contacts as normally closed contact | - |
| Type of electric connection | Cable connection, cable not included |
| Model/type | |
| Model | Clip-on |
| Lamp holder | None |
| Number of fault-signal switches | - |
| Electrical | |
| Rated operation current Ie at AC-15, 230 V | - |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Other |
| Package 1 | |
| volume | 78,66 cm3 |
| weight | 140 g |
| length | 6,9 cm |
| width | 5,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481066053 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 3,3 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | CT |
| gtin | 13606481066050 |