Descriere
Modul de functionare, TransferPacT, Modbus RTU (port serial), plug-in
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Cable length | - |
| Connection | |
| Connection type connection 1 | Plug |
| Connection type connection 2 | - |
| Connection 1 | Other |
| Connection 2 | - |
| Model/type | |
| With terminal resistor | No |
| Options | |
| Screened | No |
| Package 1 | |
| volume | 77,97 cm3 |
| weight | 92 g |
| length | 2 cm |
| width | 6,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481066060 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 2,1 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | CT |
| gtin | 13606481066067 |