Descriere
Unitate de fixare, plac. cu stalp reglabil, neagra
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| Material | |
| Material | Other |
| Measurements | |
| Tube length | 0 mm |
| Package 1 | |
| volume | 2310,12 cm3 |
| weight | 416 g |
| length | 27 cm |
| width | 9,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480556005 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,963 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | CT |
| gtin | 23606480556009 |
| Package 3 | |
| volume | 369600 cm3 |
| weight | 48,32 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 96 |
| qmin | 96 |
| um | PF |