Descriere
Unitate de fixare, plac. cu stalp 100mm, argintie
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Other |
| Material | |
| Material | Other |
| Measurements | |
| Tube length | 100 mm |
| Package 1 | |
| volume | 2418,7 cm3 |
| weight | 293 g |
| length | 26,8 cm |
| width | 9,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480556029 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,249 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | CT |
| gtin | 23606480556023 |