Descriere
Unitate de fixare, 2 pini cu monare directa, neagra
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| Material | |
| Material | Other |
| Measurements | |
| Tube length | 0 mm |
| Package 1 | |
| volume | 1053 cm3 |
| weight | 155 g |
| length | 13 cm |
| width | 9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480711565 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,281 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 23606480711569 |