Descriere
Unitate flexibila, neagra
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| Material | |
| Material | Plastic |
| Package 1 | |
| volume | 2187 cm3 |
| weight | 380 g |
| length | 27 cm |
| width | 9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480555992 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 10,325 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 23606480555996 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 40,6 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 96 |
| qmin | 96 |
| um | PF |