Descriere
Unitate LED iluminata pentru coloane luminoase modulare, albastru, Ø60, stabil, IP65, 24 V c.a./c.c
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Blue |
| Housing colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Function | Continuous light |
| Lamp type | LED |
| Electrical | |
| Voltage type | AC/DC |
| Operating voltage AC 50 Hz | 24 V |
| Operating voltage AC 60 Hz | 24 V |
| Operating voltage DC | 24 V |
| Measurements | |
| Outer diameter | 60 mm |
| Package 1 | |
| volume | 1089,27 cm3 |
| weight | 150 g |
| length | 9 cm |
| width | 13,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480555848 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,252 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 23606480555842 |
| Package 3 | |
| volume | 336000 cm3 |
| weight | 35,84 kg |
| length | 70 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 192 |
| qmin | 192 |
| um | PF |