Descriere
Unitate cu LED iluminata Ø 60 mm, constanta, galbena, IP65, 24 V AC/DC
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Yellow |
| Housing colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Function | Continuous light |
| Lamp type | LED |
| Electrical | |
| Voltage type | AC/DC |
| Operating voltage AC 50 Hz | 24 V |
| Operating voltage AC 60 Hz | 24 V |
| Operating voltage DC | 24 V |
| Measurements | |
| Outer diameter | 60 mm |
| Package 1 | |
| volume | 1158,966 cm3 |
| weight | 146 g |
| length | 13,4 cm |
| width | 9,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480711589 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,169 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 23606480711583 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 41,18 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 192 |
| qmin | 192 |
| um | PF |