Descriere
Unitate LEDØ60mm, semn. Imp. const./interm./rotat., Unitate Multicol., IP65, 24VDC
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Other |
| Housing colour | Other |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP65 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Function | Continuous-/flashing light |
| Lamp type | LED |
| Electrical | |
| Voltage type | DC |
| Operating voltage AC 50 Hz | 0 V |
| Operating voltage AC 60 Hz | 0 V |
| Operating voltage DC | 24 V |
| Measurements | |
| Outer diameter | 60 mm |
| Package 1 | |
| volume | 1093,5 cm3 |
| weight | 171 g |
| length | 13,5 cm |
| width | 9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480711541 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,836 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | CT |
| gtin | 23606480711545 |