Descriere
Cap De Actionare 45 X 45 Mm - Negru - Maner Negru - Necompletat Pt. Gravare
Documente
Specificatii
| Options | |
| Spring-return | No |
| Switching function latching | No |
| Colour | |
| Colour front ring | Black |
| Colour control element | Black |
| Colour indicator light cap | - |
| Model/type | |
| Type of control element | Wing knob |
| Construction type lens | Square |
| With front ring | Yes |
| Setting/control | |
| Number of switch positions | 0 |
| Material | |
| Material front ring | Plastic |
| Measurements | |
| Hole diameter | 22.5 mm |
| Width opening | - |
| Height opening | - |
| Protection | |
| Degree of protection (IP), front side | IP65/IP67 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Application | |
| Suitable for lighting | No |
| Package 1 | |
| volume | 428,485 cm3 |
| weight | 59 g |
| length | 8,5 cm |
| width | 7,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110980486 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,064 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 43389110980484 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 42,524 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 480 |
| qmin | 480 |
| um | PF |