Descriere
Pieptene, 3L Echilibrat cu Aux, Inclinare 18 mm, 57 Module
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| Measurements | |
| Length | 1000 mm |
| Cross section | 16 mm² |
| Width in number of modular spacings | 57 |
| Module width | 18 mm |
| Options | |
| Insulated | Yes |
| Electrical | |
| Number of phases | 3 |
| Rated surge voltage | - |
| Conditioned rated short-circuit current Iq | - |
| Rated permanent current Iu | 100 A |
| Number of poles | 3 |
| Max. rated operation voltage Ue | 415 V |
| Rated short-time withstand current lcw | - |
| Connection | |
| Type of electric connection | Pin |
| Application | |
| Suitable for devices with auxiliary switch | Yes |
| Suitable for devices with N-conductor | No |
| Suitable for number of devices | 38 |
| Package 1 | |
| volume | 52,364 cm3 |
| weight | 520 g |
| length | 106 cm |
| width | 0,95 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480485206 |
| Package 2 | |
| volume | 5007,6 cm3 |
| weight | 2,96 kg |
| length | 107 cm |
| width | 9 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | CT |
| gtin | 13606480485203 |
| Package 3 | |
| volume | 432000 cm3 |
| weight | 91,92 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 135 |
| qmin | 135 |
| um | PF |
| gtin | 73606480485205 |