Descriere
Canalis - Eclisa De Legatura Electrica Si Mecanica - 160 A
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Coupling |
| Package 1 | |
| volume | 600 cm3 |
| weight | 514,9 g |
| length | 20 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485013237 |
| Package 2 | |
| volume | 18225,851 cm3 |
| weight | 7,966 kg |
| length | 40,1 cm |
| width | 30,1 cm |
| qmax | 15 |
| qmin | 15 |
| um | BX |
| gtin | 43606485013235 |
| Package 3 | |
| volume | 139200 cm3 |
| weight | 38,264 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | PF |