Descriere
Canalis - Placa Obtur. Trapa Deriv. - Piesa De Schimb - Toate Val. Nom. - Ip55
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 94,5 cm3 |
| weight | 17 g |
| length | 9 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485013329 |
| Package 2 | |
| volume | 1560 cm3 |
| weight | 180 g |
| length | 6,5 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 23606485013323 |
| Package 3 | |
| volume | 10800 cm3 |
| weight | 2,06 kg |
| length | 30 cm |
| width | 20 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 13606485013326 |
| Package 4 | |
| weight | 25,25 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |