Descriere
Canalis - Eclisa De Legatura Electrica Si Mecanica - 100 A
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Coupling |
| Package 1 | |
| volume | 700 cm3 |
| weight | 528,9 g |
| length | 20 cm |
| width | 10 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485013213 |
| Package 2 | |
| volume | 139200 cm3 |
| weight | 13 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 15 |
| qmin | 15 |
| um | CT |
| gtin | 43606485013211 |
| Package 3 | |
| volume | 20336 cm3 |
| weight | 8,176 kg |
| length | 41 cm |
| width | 31 cm |
| qmax | 15 |
| qmin | 15 |
| um | CT |
| gtin | 43606485013211 |