Descriere
"Merten System M, Placa pentru insert universal control temperatura cu ecran tactil, aluminiu"
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Aluminium |
| RAL-number (similar) | 9006 |
| Material | |
| Surface protection | Lacquered |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | Central cover plate |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Engage (snap) |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Thermostat |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | - |
| Impact strength | IK01 |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 131,4 cm3 |
| weight | 16 g |
| length | 7,5 cm |
| width | 7,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811167530 |