Descriere
PanelSeT Sf/Sm Placa De Montaj - 2000X1200 Mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Galvanised |
| Material | Steel |
| Measurements | |
| Width | 1200 mm |
| Height | 2000 mm |
| Options | |
| Perforated | No |
| Package 1 | |
| volume | 85470 cm3 |
| weight | 54,5 kg |
| length | 4 cm |
| width | 111 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485126920 |
| Package 2 | |
| volume | 1776000 cm3 |
| weight | 855 kg |
| length | 120 cm |
| width | 200 cm |
| qmax | 15 |
| qmin | 15 |
| um | PF |
| gtin | 73606485126929 |