Descriere
PanelSeT Sf/Sm Placa De Montaj - 2000X600 Mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Galvanised |
| Material | Steel |
| Measurements | |
| Width | 600 mm |
| Height | 2000 mm |
| Options | |
| Perforated | No |
| Package 1 | |
| volume | 34762 cm3 |
| weight | 23 kg |
| length | 191 cm |
| width | 52 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485126890 |
| Package 2 | |
| volume | 1224000 cm3 |
| weight | 494,5 kg |
| length | 200 cm |
| width | 120 cm |
| qmax | 20 |
| qmin | 20 |
| um | PF |
| gtin | 73606485126899 |