Descriere
Placi Perforate Monobloc H1200Xw1000Mm Cu Perforari Universale 11X26Mm
Documente
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Galvanised |
| Material | Steel |
| Measurements | |
| Width | 1000 mm |
| Height | 1200 mm |
| Options | |
| Perforated | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 18611,6 cm3 |
| weight | 7,8 kg |
| length | 1,7 cm |
| width | 95,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480183577 |
| Package 2 | |
| volume | 1080000 cm3 |
| weight | 396 kg |
| length | 120 cm |
| width | 100 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | PF |