Descriere
Merten System M, Placa pentru priza 2P+E, alb antibacterian
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9016 |
| Material | |
| Surface protection | Other |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | Other |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | - |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Socket outlet |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | None |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | Yes |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 182,988 cm3 |
| weight | 18 g |
| length | 7,8 cm |
| width | 6,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811158248 |
| Package 2 | |
| volume | 4822,272 cm3 |
| weight | 306 g |
| length | 27,3 cm |
| width | 18,4 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 14042811158245 |
| Package 3 | |
| volume | 42259,107 cm3 |
| weight | 1,874 kg |
| length | 40,9 cm |
| width | 34,1 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | CT |
| gtin | 34042811158249 |