Descriere
"Merten System M, Placa dubla pentru priza de date 2xRJ45, alb mat"
Documente
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Model/type | |
| With hinged lid | No |
| With strain relief | No |
| With lighting | - |
| Number of modules (module system) | 0 |
| With dust cover | No |
| With imprint | No |
| Assembly arrangement | Central cover plate |
| With buses/couplings | No |
| Options | |
| Luster terminal | No |
| Support ring | No |
| Imprintable label | Without indication field |
| Shielded buses | No |
| Shielded housing | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Colour | |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Transparent | No |
| Colour | White |
| Application | |
| Utilization | UAE/IAE (ISDN) |
| Measurements | |
| Device depth | 17 mm |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Device width | 56 mm |
| Device height | 56 mm |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Mounting with screw |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Other | |
| Outlet direction | Straight |
| Impact strength | - |
| Connection | |
| Suitable for number of connectors | 2 |
| Package 1 | |
| volume | 135,681 cm3 |
| weight | 10 g |
| length | 9,1 cm |
| width | 7,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4011281894567 |
| Package 2 | |
| volume | 1362,816 cm3 |
| weight | 156 g |
| length | 22,4 cm |
| width | 7,8 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 14011281894564 |
| Package 3 | |
| volume | 24951,135 cm3 |
| weight | 2,162 kg |
| length | 40,7 cm |
| width | 30,5 cm |
| qmax | 120 |
| qmin | 120 |
| um | CT |
| gtin | 24011281894561 |