Descriere
"Merten System D, Placa pentru priza de ras, alb lotus, D-Life"
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With hinged lid | No |
| Assembly arrangement | Cover plate |
| Number of modules (module system) | - |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9016 |
| Transparent | No |
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Measurements | |
| Device width | 55.4 mm |
| Device height | 127 mm |
| Device depth | 3 mm |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Electrical | |
| Amperage | - |
| Nominal voltage low value | 115 V |
| Nominal voltage high value | 240 V |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| With built-in installation box | No |
| Options | |
| Voltage reversible | No |
| Package 1 | |
| volume | 64,253 cm3 |
| weight | 14 g |
| length | 13,7 cm |
| width | 6,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811214883 |
| Package 2 | |
| volume | 432,264 cm3 |
| weight | 58 g |
| length | 16,6 cm |
| width | 9,3 cm |
| qmax | 2 |
| qmin | 2 |
| um | BX |
| gtin | 14042811214880 |
| Package 3 | |
| volume | 22200 cm3 |
| weight | 3,246 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 96 |
| qmin | 96 |
| um | CT |
| gtin | 24042811214887 |