Descriere
"Merten System M, Placa pentru priza de ras, alb polar"
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Transparent | No |
| Model/type | |
| With hinged lid | No |
| Assembly arrangement | Cover plate |
| Number of modules (module system) | - |
| Measurements | |
| Device width | 55.4 mm |
| Device height | 127 mm |
| Device depth | 3 mm |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Electrical | |
| Amperage | - |
| Nominal voltage low value | - |
| Nominal voltage high value | - |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| With built-in installation box | No |
| Options | |
| Voltage reversible | No |
| Package 1 | |
| volume | 225,216 cm3 |
| weight | 16 g |
| length | 15,3 cm |
| width | 6,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811041755 |
| Package 2 | |
| volume | 452,64 cm3 |
| weight | 50 g |
| length | 16,4 cm |
| width | 9,2 cm |
| qmax | 2 |
| qmin | 2 |
| um | BX |
| gtin | 14042811041752 |
| Package 3 | |
| volume | 24951,135 cm3 |
| weight | 2,7 kg |
| length | 40,7 cm |
| width | 30,5 cm |
| qmax | 96 |
| qmin | 96 |
| um | CT |
| gtin | 24042811041759 |