Descriere
"Merten System M, Placa pentru priza de ras, aluminiu"
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Aluminium |
| RAL-number (similar) | - |
| Transparent | No |
| Material | |
| Surface protection | Lacquered |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Model/type | |
| With hinged lid | No |
| Assembly arrangement | Cover plate |
| Number of modules (module system) | 0 |
| Measurements | |
| Device width | 55.4 mm |
| Device height | 127 mm |
| Device depth | 3 mm |
| Min. depth of built-in installation box | 40 mm |
| Electrical | |
| Amperage | - |
| Nominal voltage low value | - |
| Nominal voltage high value | - |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| With built-in installation box | No |
| Options | |
| Voltage reversible | No |
| Package 1 | |
| volume | 49,392 cm3 |
| weight | 12 g |
| length | 12,6 cm |
| width | 5,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811045340 |
| Package 2 | |
| volume | 414,828 cm3 |
| weight | 50 g |
| length | 16,7 cm |
| width | 9,2 cm |
| qmax | 2 |
| qmin | 2 |
| um | BX |
| gtin | 14042811045347 |
| Package 3 | |
| volume | 22200 cm3 |
| weight | 2,764 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 96 |
| qmin | 96 |
| um | CT |
| gtin | 24042811045344 |