Descriere
Merten System D, Placa pentru priza 2P+E, alb lotus
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9003 |
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Measurements | |
| Width | 71 mm |
| Depth | - |
| Height | 27 mm |
| Model/type | |
| Model | Other |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | - |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Socket outlet |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | None |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | No |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 378,675 cm3 |
| weight | 24 g |
| length | 9,9 cm |
| width | 8,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811196684 |
| Package 2 | |
| volume | 4904,9 cm3 |
| weight | 352 g |
| length | 27,5 cm |
| width | 18,2 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 14042811196681 |
| Package 3 | |
| volume | 24598,728 cm3 |
| weight | 1,696 kg |
| length | 40,6 cm |
| width | 30,6 cm |
| qmax | 40 |
| qmin | 40 |
| um | CT |
| gtin | 34042811196685 |