Descriere
Suport pentru Card de Hotel, Antracit, Sistem M
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Anthracite |
| RAL-number (similar) | 7024 |
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Model/type | |
| Model | Hotel card |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamp mounting |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Switch/push button |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | - |
| Impact strength | - |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 168,75 cm3 |
| weight | 34 g |
| length | 7,5 cm |
| width | 7,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485001739 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 3,805 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43606485001737 |