Descriere
Merten System D, Placa pentru variator rotativ, alb lotus
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9016 |
| Measurements | |
| Width | - |
| Depth | - |
| Height | - |
| Application | |
| Suitable for touch sensor connector for bus system | No |
| Utilization | Dimmer |
| Model/type | |
| Model | Central cover plate |
| With exchangeable lens/symbol | No |
| With label area | No |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Clamping/screw mounting |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Other | |
| Imprint/indication | - |
| Impact strength | IK02 |
| Options | |
| Monitoring window/light outlet | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Scannable symbol/barrier free | No |
| Package 1 | |
| volume | 131,054 cm3 |
| weight | 34 g |
| length | 7,7 cm |
| width | 7,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811199944 |
| Package 2 | |
| volume | 25338 cm3 |
| weight | 1,984 kg |
| length | 41 cm |
| width | 30,9 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | CT |
| gtin | 34042811199945 |