Descriere
Merten System M, Placa cu vizor pentru insert semnal luminos LED, alb polar
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Colour light source | - |
| Transparent | No |
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Glossy |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Model/type | |
| With light source | - |
| With fixed symbol/imprint | No |
| Lamp holder | - |
| Lamp type | - |
| With exchangeable symbol | No |
| Assembly arrangement | Central cover plate |
| Number of modules (module system) | - |
| With flashlight | No |
| Application | |
| Application as button | - |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Engage (snap) |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | IP20 |
| Electrical | |
| Nominal voltage | - |
| Max. lamp power | - |
| Measurements | |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Package 1 | |
| volume | 190,311 cm3 |
| weight | 22 g |
| length | 7,9 cm |
| width | 7,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811034603 |
| Package 2 | |
| volume | 25073,048 cm3 |
| weight | 2,49 kg |
| length | 40,3 cm |
| width | 30,8 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 14042811034600 |