Descriere
Placi simple W800 D400 IP30
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Powder coating |
| Material | Steel |
| Measurements | |
| Width | 800 mm |
| Height | - |
| Depth | 400 mm |
| Connection | |
| Suitable for nominal thread metric/PG | - |
| Thread type | Metric |
| Number of connector holes | - |
| Model/type | |
| Model | Blind |
| Type | Other |
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | 1 |
| Options | |
| Pre-stamping | No |
| Package 1 | |
| volume | 5328,75 cm3 |
| weight | 4,059 kg |
| length | 72,5 cm |
| width | 21 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481884480 |
| Package 2 | |
| volume | 71502,75 cm3 |
| weight | 21,75 kg |
| length | 81 cm |
| width | 53,5 cm |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | BX |
| gtin | 13606481884487 |
| Package 3 | |
| volume | 1,075 m3 |
| weight | 271 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | PF |