Descriere
PowerLogic capace terminal serie si instructiuni sigilare pt PM8000
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2072 cm3 |
| weight | 999 g |
| length | 37 cm |
| width | 28 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480752308 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 10,4 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | CT |
| gtin | 13606480752305 |