Descriere
Tesys Vario / Mini Vario - Maner Rotativ Frontal Si Rosu
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Red |
| Application | |
| Suitable for switch disconnector | Yes |
| Suitable for power circuit breaker | No |
| Suitable for emergency stop | Yes |
| Model/type | |
| With restart blockage | No |
| With key lock | No |
| With extension shaft | No |
| Options | |
| Padlock locking | Yes |
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 401,8 cm3 |
| weight | 78 g |
| length | 8,2 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110725087 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 3,928 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 45 |
| qmin | 45 |
| um | CT |
| gtin | 43389110725085 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 42,284 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 360 |
| qmin | 360 |
| um | PF |