Descriere
Maner Rotativ Frontal Kcf - Pt. Vn-12, Vn-20, V02 - V2 - Maner Rosu
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Red |
| Application | |
| Suitable for switch disconnector | Yes |
| Suitable for power circuit breaker | No |
| Suitable for emergency stop | Yes |
| Model/type | |
| With restart blockage | No |
| With key lock | No |
| With extension shaft | No |
| Options | |
| Padlock locking | Yes |
| Protection | |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Package 1 | |
| volume | 401,8 cm3 |
| weight | 71 g |
| length | 8,2 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110201123 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 3,682 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 45 |
| qmin | 45 |
| um | CT |
| gtin | 43389110201121 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 39,044 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 360 |
| qmin | 360 |
| um | PF |
| gtin | 73389110201122 |