Descriere
Modul Pol Princial 63 A - Pentru V3
Documente
Fisa tehnica
Altele
Alte surse
Specificatii
| Connection | |
| Number of contacts as normally open contact | 1 |
| Number of contacts as change-over contact | 0 |
| Number of contacts as normally closed contact | 0 |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Model/type | |
| Model | Integrable |
| Lamp holder | None |
| Number of fault-signal switches | 0 |
| Electrical | |
| Rated operation current Ie at AC-15, 230 V | 50 A |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Side mounting |
| Package 1 | |
| volume | 183,15 cm3 |
| weight | 84 g |
| length | 9 cm |
| width | 3,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110551884 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 6,157 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 69 |
| qmin | 69 |
| um | CT |
| gtin | 43389110551882 |