Descriere
Usa Transparenta Pragma, pentru Cofret, 2X13 Module
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| Measurements | |
| Width | 336 mm |
| Height | 450 mm |
| Depth | 20 mm |
| Model/type | |
| EMC-version | No |
| Model | Compartment door |
| Version as door for disconnecting switch interlocking | No |
| Version as glazed door | No |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP40 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Plastic |
| Package 1 | |
| volume | 11130 cm3 |
| weight | 900 g |
| length | 53 cm |
| width | 42 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303432358938 |
| Package 2 | |
| volume | 1152000 cm3 |
| weight | 66 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 72 |
| qmin | 72 |
| um | BX |
| gtin | 73303432358937 |