Descriere
Easy Styl, Priza audio dubla, 1M, alb
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | - |
| Surface finishing | - |
| Material | Plastic |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Thermoplastic |
| Model/type | |
| With hinged lid | No |
| With strain relief | - |
| Number of modules (module system) | 2 |
| With dust cover | No |
| With imprint | No |
| Assembly arrangement | Basic element |
| With buses/couplings | - |
| Options | |
| Luster terminal | No |
| Support ring | No |
| Imprintable label | - |
| Shielded buses | - |
| Shielded housing | - |
| Protection | |
| Suitable for degree of protection (IP) | - |
| Colour | |
| RAL-number (similar) | - |
| Transparent | No |
| Colour | White |
| Application | |
| Utilization | Other |
| Measurements | |
| Device depth | 23 mm |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Device width | 22 mm |
| Device height | 51 mm |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Engage (snap) |
| Mounting method | Other |
| Other | |
| Outlet direction | Straight |
| Connection | |
| Suitable for number of connectors | 2 |
| Package 1 | |
| volume | 25 cm3 |
| weight | 9 g |
| length | 5 cm |
| width | 2,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606489428563 |
| Package 2 | |
| volume | 3458,25 cm3 |
| weight | 404 g |
| length | 26,5 cm |
| width | 14,5 cm |
| qmax | 40 |
| qmin | 40 |
| um | BX |
| gtin | 13606489428560 |
| Package 3 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 5,448 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 480 |
| qmin | 480 |
| um | CT |
| gtin | 23606489428567 |
| Package 4 | |
| weight | 55,584 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 3840 |
| qmin | 3840 |
| um | PF |