Descriere
Canalis - Bloc De Prize Electrice Cu Telecomanda Pentru Cofret Derivatie
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Connector remote control |
| Package 1 | |
| volume | 399 cm3 |
| weight | 52 g |
| length | 9,5 cm |
| width | 6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485013220 |
| Package 2 | |
| volume | 19588,05 cm3 |
| weight | 2,079 kg |
| length | 43,5 cm |
| width | 28,5 cm |
| qmax | 32 |
| qmin | 32 |
| um | BX |
| gtin | 43606485013228 |
| Package 3 | |
| volume | 211200 cm3 |
| weight | 15 kg |
| length | 60 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 128 |
| qmin | 128 |
| um | PF |
| gtin | 73606485013229 |