Descriere
Capace Borne Pentru Isft100N
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 333 cm3 |
| weight | 70 g |
| length | 11,1 cm |
| width | 6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480070686 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 4,687 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 43606480070684 |